Product Owner Cluster Cloud
Provincie Gelderland
 
Aanvraagnummer
32708
Duur
Tot en met 30 april 2027
Opties verlenging
2 maal 3 maand(en)
Uren per week
36 tot 40 uur
DAS opdracht
Ja
Start
2 november 2026
Opleidingsniveau
HBO
Regio
Gelderland
Einde inschrijfdatum
8 oktober 2026 agenda 
Eindtijd
09:00 uur

Uitvoeringsvoorwaarde
De opdrachtnemer waarborgt dat bij de uitvoering van de opdracht geen arbeidsovereenkomst of (fictieve) dienstbetrekking ontstaat tussen de door opdrachtnemer ingezette natuurlijke persoon/personen en de opdrachtgever. De opdrachtgever heeft de opdracht zodanig ingericht dat de werkzaamheden plaatsvinden binnen de organisatorische kaders van de opdrachtgever, zoals nader uitgewerkt in de opdrachtomschrijving. Gelet hierop is de opdrachtnemer gehouden de werkzaamheden zodanig te organiseren en uit te voeren dat het hiervoor bedoelde risico wordt voorkomen.
De verantwoordelijkheid voor een juiste kwalificatie van de arbeidsrelatie en de naleving van toepasselijke wet- en regelgeving, waaronder begrepen de Wet deregulering beoordeling arbeidsrelaties (Wet DBA), ligt bij de opdrachtnemer.
De inschrijver dient bij inschrijving in de offerte aannemelijk te maken en deugdelijk te onderbouwen op welke wijze hij invulling geeft aan deze uitvoeringsvoorwaarde.
Indien naar het oordeel van de opdrachtgever uit de inschrijving niet aannemelijk wordt dat de opdrachtnemer de opdracht kan uitvoeren op een wijze die voldoet aan deze uitvoeringsvoorwaarde, kan de inschrijving als niet‑conform terzijde worden gelegd. Bij deze beoordeling is niet de gekozen juridische vorm of constructie doorslaggevend, maar de (voorgenomen) feitelijke wijze van uitvoering van de opdracht, zoals die uit de inschrijving blijkt.

Omschrijving Opdrachtgever provincie Gelderland
Gelderland, de mooiste provincie van Nederland! Elke dag werken we in de grootste provincie van Nederland samen met 2.000 medewerkers om Gelderland mooi, schoon, welvarend en veilig te houden van en voor ons allemaal. We doen dit met veel inzet, motivatie, kennis en kunde en uiteraard samen met allerlei organisaties en partijen. Samen zoeken we telkens naar nieuwe passende oplossingen voor complexe maatschappelijke opgaven zoals bijvoorbeeld energietransitie, woningbouw, mobiliteit, natuur of milieu. Dit maakt ons werk uitdagend, interessant en zinvol.

Opdracht

Met 35 betrokken professionals vormt team Beheer het kloppend hart van de IT-organisatie van de provincie Gelderland. Wij zijn verantwoordelijk voor functioneel en technisch beheer én onderhoud van alle provinciale applicaties en het Azure platform als onderliggende infrastructuur. Wij zorgen voor een stabiele, veilige en toekomstbestendige digitale omgeving waarin de medewerkers van de provincie hun werk optimaal kunnen uitvoeren. We combineren technische expertise met een sterke focus op dienstverlening. We denken in oplossingen die het werk van onze collega’s makkelijker en effectiever maken. Er heerst een open en collegiale sfeer waarin kennisdelen en continu verbeteren vanzelfsprekend zijn. We werken zowel ITIL als Agile. Onze werkvoorraad ligt vast in Azure DevOps en Topdesk.

Het cluster Cloud bestaat uit 8 gedreven en vakkundige cloud engineers en M365 beheerders. Dit cluster is verantwoordelijk voor het (door)ontwikkelen en beheren van het Azure platform en andere Microsoft clouddiensten van de provincie.

Als tijdelijke Product Owner van cluster Cloud ben je onderdeel van team Beheer van de afdeling Informatievoorziening en Automatisering (I&A) (ter overbrugging naar een vaste invulling van de functie). Je werkt 36 tot 40 uur per week waarvan minimaal 2 dagen per week op het Provinciehuis te Arnhem en de rest van de tijd is, in overleg,  thuiswerken mogelijk. I&A voert het provinciale digitaliserings- en ICT-beleid uit en voorziet de collega’s van de juiste en actuele ICT-voorzieningen, zodat zij zich op hun kerntaken kunnen richten. Onze afdeling is veelal initiator en innovator van nieuwe technologie binnen de provincie. I&A bestaat uit vijf teams: Regie, Beheer, Ontwerp & Ontwikkeling (O&O), Projecten en Data.

Als Product Owner cluster Cloud: 

  • Prioriteer, plan en stem je werkzaamheden af met diverse stakeholders en workloadteams.
  • Ben je een spil in de I&A-organisatie. Je bent het aanspreekpunt voor het cluster en interacteert met architectuur, security, regie, coördinatoren, andere teams en MT’s.
  • Onderhoud je nauwe contacten met stakeholders op strategisch, tactisch en operationeel niveau en vertaal je de waarde vanuit die gesprekken naar heldere acceptatiecriteria en planbare backlog items, zodat het team hiermee aan de slag kan.
  • Herken je verschillende belangen en weet je deze te verwerken in oplossingsrichtingen, technisch-inhoudelijk en procesmatig.
  • Motiveer en coach je de collega’s van het cluster Cloud en draag je bij aan hun ontwikkeling. Dit doe je zowel cluster breed, als 1-op-1.
  • Adviseer je de teammanager Beheer gevraagd en ongevraagd over impediments, planningen en team gerelateerde zaken.
  • Volg je de ontwikkelingen in de markt op de voet, signaleer je kansen en mogelijkheden en adviseer je over toekomstgerichte oplossingen in een veranderend cloudlandschap.
  • Verras je ons met de nieuwste cloudontwikkelingen. Je analyseert, vertaalt en implementeert deze binnen het cluster.
  • Deel je jouw kennis over Agile Scrum/DevOps (Kanban) werken actief.

Randvoorwaarde

De Product Owner cluster Cloud maakt onderdeel uit van het cluster Cloud van team Beheer, neemt deel aan teamoverleggen van het team I&A/Beheer, levert een inspanning om het werk zo goed mogelijk uit te voeren onder hiërarchische aansturing en met afhankelijkheid van het team. De Product Owner cluster Cloud is ingebed in de lijnorganisatie. 

Vereisten / knock-outcriteria

Eis 1 Beschikbaarheidseis

Kandidaat is inzetbaar vanaf 2 november 2026 tot en met 30 april 2027 voor 36 tot 40 uur per week. Minimaal 2 dagen per week werkzaam op het Provinciehuis te Arnhem en in overleg thuiswerken. De inhuuropdracht kan optioneel worden verlengd met 2 maal een periode van 3 maanden.

Afhankelijk van de beschikbaarheid van kandidaat, is een gefaseerde start en/of latere startdatum mogelijk, mits kandidaat uiterlijk 16 november 2026 inzetbaar is voor minimaal 36 uur per week.

De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.

Eis 2 Overige eis

Je voegt een CV van maximaal 5 pagina's A4 toe. Indien het CV (incl. figuren, tabellen, voorblad en inhoudsopgave) langer is dan het toegestane aantal A4's, wordt deze enkel voor het toegestane aantal A4's beoordeeld, waarna de overige A4's buiten de beoordeling worden gehouden. Het CV is in het Nederlands gesteld en bij voorkeur in PDF-formaat. In het CV dient te allen tijde een vermelding van de functienaam, start- en einddatum (MAAND EN JAAR) van de werkzaamheden en aantal gewerkte uren per week te zijn vermeld.

Het CV dient louter ter verificatie van de bij de eisen en gunningscriteria kwaliteit gegeven toelichting. Je dient in het CV apart op alle eisen en gunningscriteria kwaliteit een toelichting (antwoord/beschrijving) te geven waarmee je aantoont dat je, of de aangeboden kandidaat, aan de eis of het gunningscriterium kwaliteit voldoet. 

Eis 3 Tarieven

Het aangeboden uurtarief ligt tussen minimaal € 95,- per uur en maximaal € 110,- per uur, inclusief alle kosten, exclusief BTW.

Eis 4

Kandidaat beschikt aantoonbaar over minimaal een afgeronde HBO of WO opleiding in de richting van (bedrijfskundige) informatica of IT of in een vergelijkbare studierichting.

Benoem de naam van de opleiding, de plaats en het afstudeerjaar. Bij een vergelijkbare studierichting graag aangeven waarom deze studierichting vergelijkbaar is met de richting van (bedrijfskundige) informatica of IT. 

Eis 5

Kandidaat beschikt aantoonbaar over minimaal 5 jaar ervaring (opgedaan in de periode 2018 - heden) in de functie van Product Owner.

Benoem en beschrijf concreet (geen abstracte termen) in uw toelichting de opdrachten/projecten waaruit blijkt dat u aan de eis van minimaal 5 jaar ervaring voldoet.

Eis 6

Kandidaat beschikt aantoonbaar over minimaal 3 jaar ervaring (opgedaan in de periode 2018 - heden) binnen Azure/Entra (MS-cloud omgeving). 

Benoem en beschrijf concreet (geen abstracte termen) in uw toelichting de opdrachten/projecten waaruit blijkt dat u aan de eis van minimaal 3 jaar ervaring voldoet.

Eis 7

Kandidaat beschikt aantoonbaar over de certificaten Microsoft Azure Fundamentals (AZ-900) EN Professional Scrum Product Owner (PSPO II).

Benoem de naam van het cursusinstituut en het jaar waarin het certificaat is behaald.

Gunningscriteria kwaliteit (wensen) totaal 100 punten
Wens 1 (20 punten)

Kandidaat beschikt aantoonbaar over aanvullende certificaten in de volgende gebieden, aan te tonen met de naam van de opleiding en het jaar waarin het certificaat is behaald.

  • Microsoft Azure (bijv. AZ-104, AZ-305)
  • Professional Scrum Master (PSM I)
  • Coaching (bijv. Practitioner, NLP)
  • Agile werken (bijv. Agile Coach, Lean, SAFe, Kanban)
  • Projectmanagement (bijv. Prince II)
  • Kandidaat beschikt over een certificaat in alle 5 de gebieden (20 punten)
  • Kandidaat beschikt over een certificaat in 4 van de 5 gebieden (15 punten)
  • Kandidaat beschikt over een certifcaat in 3 van de 5 gebieden (10 punten)
  • Kandidaat beschikt over een certificaat in 2 van de 5 gebieden (5 punten)
  • Kandidaat beschikt over een certificaat in 1 of in geen van de 5 gebieden (0 punten)

Wens 2 (20 punten)

Kandidaat beschikt aantoonbaar over ervaring met projectmanagement, aan te tonen met praktijkvoorbeelden.

  • Kandidaat kan tenminste 2 opdrachten/projecten beschrijven waaruit ervaring blijkt met projectmanagement (20 punten)
  • Kandidaat kan 1 opdracht/project beschrijven waaruit ervaring blijkt met projectmanagement (10 punten)
  • Kandidaat heeft geen ervaring met projectmanagement (0 punten)

Wens 3 (20 punten)

Kandidaat heeft aantoonbaar ervaring in het coachen van teams en/of teamleden en/of Product Owners en/of management, aan te tonen met praktijkvoorbeelden. 

  • Kandidaat heeft ervaring in het coachen van teams en/of teamleden en/of Product Owners en/of management (20 punten)
  • Kandidaat heeft geen ervaring in het coachen van teams en/of teamleden en/of Product Owners en/of management (0 punten)

Wens 4 (20 punten)

Kandidaat heeft aantoonbaar ervaring bij of voor een overheidsorganisatie, aan te tonen met praktijkvoorbeelden.

  • Kandidaat kan tenminste 2 opdrachten/projecten beschrijven waaruit ervaring blijkt bij of voor een overheidsorganisatie (20 punten)
  • Kandidaat kan 1 opdracht/project beschrijven waaruit ervaring blijkt bij of voor een overheidsorganisatie (10 punten)
  • Kandidaat heeft geen ervaring bij of voor een overheidsorganisatie (0 punten)

Wens 5 (20 punten)

Kandidaat heeft aantoonbaar ervaring met servicemanagement (ITIL), aan te tonen met praktijkvoorbeelden.

  • Kandidaat kan tenminste 2 opdrachten/projecten beschrijven waaruit ervaring blijkt met servicemanagement (ITIL) (20 punten)
  • Kandidaat kan 1 opdracht/project beschrijven waaruit ervaring blijkt met servicemanagement (ITIL) (10 punten)
  • Kandidaat heeft geen ervaring met servicemanagement (ITIL) (0 punten)

Beoordeling
Provincie Gelderland beoordeelt de cv’s van de kandidaten. Kandidaten die voldoen aan de minimumeisen worden beoordeeld op de gunningscriteria kwaliteit (wensen). De 3 kandidaten die het beste scoren op de gunningscriteria kwaliteit komen in aanmerking voor een interview. Bij gelijke score op de gunningscriteria kwaliteit is het uurtarief doorslaggevend voor de ranking.

Competenties te toetsen in interview
Tijdens het interview worden de volgende persoonlijke competenties getoetst:

  1. Communicatieve vaardigheden: Je bent in staat tot het overdragen en ontvangen van boodschappen in woord, geschrift en/of non-verbaal, zowel binnen als buiten het project. Je kunt goed uit de voeten met verschillende gesprekpartners met verschillende belangen en bent in staat om mensen mee te nemen. Heldere, proactieve communicatie is één van je sterke punten. 
  2. Samenwerkingsgerichtheid: Je levert een bijdrage aan een gezamenlijk resultaat en bent in staat om in teamverband daaraan te werken. Je raadpleegt en betrekt anderen, informeert anderen pro-actief en stemt af met anderen. Je bent sociaal en geeft ruimte aan anderen. Je schakeld moeiteloos emt collega's van verschillende disciplines. Je deelt kennis, denkt mee en zoekt actief de verbinding op binnen en buiten de afdeling. 
  3. Resultaat- en oplossingsgerichtheid: Je formuleert doelstellingen helder, concreet en meetbaar en maakt duidelijke afspraken. Je houdt zicht op de voortgang, rapporteert en informeert daarover. Je denkt vooruit. Je spant je actief in om concrete resultaten en/of doelstellingen te halen. Bij tegenslagen geef je niet op en houd je de uitgezette lijn voor ogen.
  4. Proactief/initiatief nemend: Je onderzoekt de wensen en behoeften van de (interne of externe) klant/gebruiker en handelt hiernaar. Hiermee begin je leiver uit jezelf dan dat je passief afwacht. Je wil verbeteren en denkt vooruit. 
  5. Analytisch vermogen: Je signaleert problemen, herkent belangrijke informatie en legt verbanden tussen gegevens. Verder spoor je mogelijke oorzaken van problemen op en zoek je naar ter zake doende gegevens. Je bent in staat onvolledige of onbetrouwbare informatie te identificeren en je kan hoofd- en bijzaken duidelijk onderscheiden. Je denkt voordat je wat doet.

Kandidaat wordt per competentie beoordeeld. Indien kandidaat aan de competentie voldoet, krijgt kandidaat de daarvoor genoemde punten. Bij elke competentie worden de volgende beoordelingsopties aangehouden:

  • Voldoet (nagenoeg) volledig aan competentie - 10 punten;
  • Voldoet voldoende aan competentie - 5 punten;
  • Voldoet onvoldoende aan competentie - 0 punten.

In totaal zijn er vijf (5) competenties. Kandidaat kan op deze vraag daardoor maximaal 50 punten scoren. Kandidaat dient minimaal een score van 25 punten te behalen op alle competenties. Indien kandidaat minder dan 25 punten behaalt, zal provincie Gelderland kandidaat uitsluiten van gunning van de opdracht.

Tarieven

De overeengekomen uurtarieven staan vast voor de duur van de overeenkomst (inclusief alle verlengingen).

AANVULLENDE VOORWAARDEN / OVERIGE INFORMATIE PROVINCIE GELDERLAND

Meerdere aanbiedingen
Provincie Gelderland behoudt zich het recht voor om in geval van meerdere aanbiedingen van één en dezelfde kandidaat, ongeacht of deze van één of meerdere leverancier(s) afkomstig zijn, één of meer offerte(s) betreffende kandidaat terzijde te leggen. Alleen de offerte die als eerste is ontvangen zal dan in behandeling worden genomen.

Door provincie Gelderland worden uitsluitend offertes in behandeling genomen waarbij alle voor de beoordeling daarvan benodigde gegevens door leverancier zijn aangeleverd.

In geval van een administratief gebrek of een kennelijke vergissing met betrekking tot een eis of gunningcriterium in de offerte, behoudt Flextender zich het recht voor om de leverancier het administratieve gebrek dan wel de kennelijke vergissing te laten herstellen binnen een termijn van 1 werkdag, te rekenen vanaf de dag van verzending van een verzoek daartoe. Indien Flextender het gevraagde niet binnen de daartoe gestelde termijn heeft ontvangen of indien het administratieve gebrek dan wel de kennelijke vergissing naar de mening van provincie Gelderland niet door het antwoord is hersteld, wordt de offerte van de leverancier terzijde gelegd.

Gestanddoeningstermijn
Een door leverancier uitgebrachte offerte blijft tenminste 90 kalenderdagen vanaf de datum waarop deze is ontvangen, ongewijzigd en onverminderd van kracht.

Procedure
De procedure wordt uitgevoerd in twee fasen. In fase 1 worden de offertes beoordeeld op de eisen en de gunningcriteria kwaliteit. Fase 2 is de interviewfase.

Planning
Vragen kunnen ingediend worden tot donderdag 1 oktober 2026, 09:00 uur. De vragen en bijbehorende antwoorden worden op vrijdag 2 oktober 2026 gepubliceerd op onze website. Inhoudelijke vragen kunt u indienen bij Flextender, via onderstaande button. Vragen omtrent de procedure kunt u telefonisch stellen. Flextender is bereikbaar op telefoonnummer 035-7510777.

De reactietermijn van deze inhuuropdracht duurt tot donderdag 8 oktober 2026, 09:00 uur. Tot die tijd kunt u reageren.

Interviewfase
De interviews vinden plaats op vrijdag 16 oktober 2026 en/of donderdag 15 oktober 2026. Kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op maandag 12 oktober 2026 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.

Als kandidaat niet beschikbaar is op de aangegeven datum/data, dient kandidaat dat in het kader van de Nota van Inlichtingen of bij het indienen van zijn offerte expliciet aan te geven. Indien kandidaat conform het hiervoor gestelde heeft aangegeven niet aanwezig te kunnen zijn op de datum/data waarop het interview zal plaatsvinden, zal in onderling overleg bepaald worden, wanneer het interview met deze kandidaat wel zal kunnen plaatsvinden. In ieder geval dient het interview op een zodanige datum plaats te vinden, dat de datum waarop de werkzaamheden moeten starten niet moet worden uitgesteld.

De interviews worden uitgevoerd door minimaal 2 medewerkers van provincie Gelderland. Deze personen beoordelen elke kandidaat op gelijke wijze op basis van de genoemde competenties. De beoordeling van het interview leidt tot de ranking die bepaalt welke leverancier in aanmerking komt voor voorlopige gunning van de opdracht.

Wijze van beoordeling interview en gunningsbeslissing
De score uit de schriftelijke beoordeling maakt geen onderdeel uit van de score die leidt tot het voornemen tot gunning. Iedere bij de interviewfase betrokken leverancier begint weer bij nul en heeft in de interviewfase gelijke kansen. Uitzondering hierop is in het geval meerdere kandidaten in de interviewfase gelijk scoren, dan zal de score op de gunningscriteria kwaliteit doorslaggevend zijn voor de gunningsbeslissing. Indien ook deze score gelijk is, zal de prijs doorslaggevend zijn voor de gunningsbeslissing.

Provincie Gelderland behoudt zich het recht voor om een kandidaat tijdens het interview vragen te stellen over het voldoen aan de eisen en over de antwoorden die leverancier/kandidaat heeft gegeven op de verschillende gunningscriteria kwaliteit. Indien provincie Gelderland van mening is dat kandidaat op basis van de antwoorden op voorgenoemde vragen een vertekend beeld heeft gegeven van zijn/haar ervaring/kwaliteiten en aldus feitelijk niet aan de eisen voldoet, dan wel een zodanige lagere score op de gunningcriteria kwaliteit had moeten krijgen, dat hij/zij niet had mogen worden uitgenodigd voor de interviewfase, zal provincie Gelderland kandidaat uitsluiten van gunning van de opdracht.

Indien provincie Gelderland geen geschikte kandidaat overhoudt na afronding van de interviewfase, behoudt provincie Gelderland zich het recht voor om terug te vallen op de ranking zoals die voortkwam uit de schriftelijke beoordeling om zodoende andere kandidaten uit te nodigen voor de interviewfase. In dat geval heeft provincie Gelderland het recht maar niet de verplichting om een of meerdere andere kandidaten uit te nodigen voor een interview, die na wijziging van de ranking daarvoor in aanmerking zouden komen.

Indien in de opdracht een inhuurbehoefte van meer dan één persoon wordt gevraagd worden de best scorende kandidaten uit de interviewfase geselecteerd.

Tarieven
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 11, minimaal uurtarief € 95,- per uur inclusief alle kosten, exclusief BTW en maximaal uurtarief € 110,- per uur inclusief alle kosten, exclusief BTW. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van provincie Gelderland inzake de inlenersbeloning.

Het overeengekomen uurtarief is in euro’s, omvat alle bela stingen (maar exclusief BTW) en betreft de overeengekomen prestatie, alsmede alle overige kosten, zoals die van training of inwerking van personeel, reis- en verblijf- en voorrijkosten, administratiekosten. Eventuele verblijfskosten en de reisduur voor woon-werkverkeer komen niet voor vergoeding in aanmerking.

Flextender brengt voor deze opdracht een fee van € 1,90 per gewerkt uur in rekening bij de winnende leverancier.

Overige Informatie

  • Door het indienen van uw offerte gaat leverancier zonder voorbehoud akkoord met de Algemene Inkoopvoorwaarden (AIV) Gelderland 2023 voor leveringen en diensten. De AIV Gelderland 2023 zijn te raadplegen op gelderland.nl/inkoopvoorwaarden.
  • Provincie Gelderland zal een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen. Vanuit Flextender wordt er een VOG link verstrekt na gunning. Indien leverancier personeel ter beschikking stelt, staat leverancier in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).
  • Provincie Gelderland faciliteert aan leverancier een provinciale laptop, die eigendom is van de provincie en die ook beheerd wordt door de provincie. Dit om te voldoen aan wettelijke verplichtingen op het gebied van informatieveiligheid. Provincie Gelderland beschikt verder over voldoende kantoorvoorzieningen waar leverancier gebruik van kan maken.
  • Kandidaat is de afgelopen twee jaar niet in loondienst geweest van provincie Gelderland om een draaideurconstructie te voorkomen.
  • Bij gunning dient er een UEA formulier te worden ingevuld.

Facturatie
Er wordt geen gebruik gemaakt van de facturatiemodule van Flextender. De factuur dient direct te worden verstuurd aan provincie Gelderland met daarop het zaaknummer en het, door provincie Gelderland op een later moment aan u toegestuurd, inkoopordernummer. De digitale factuur kan verzonden worden naar facturen@gelderland.nl.

Het factuuradres is: Provincie Gelderland, Markt 11, 6811 CG ARNHEM.

Rechtsbescherming/bezwaar tegen gunningsbeslissing
In afwijking van artikel 1.6 en artikel 11.2 van de inschrijfvoorwaarden van Flextender geldt de volgende bepaling. Indien een leverancier zich niet kan vinden in de gunningbeslissing is hij gedurende zeven (7) kalenderdagen na dagtekening van de bekendmaking van de gunningsbeslissing in de gelegenheid deze aan te vechten door een kort geding aanhangig te maken bij de Rechtbank Gelderland. In het belang van een snelle en goede voortgang wordt u verzocht om per e-mail via inhuur@gelderland.nl provincie Gelderland tijdig op te hoogte te stellen van het aanwenden van een rechtsmiddel.

Door het uitbrengen van een offerte gaat elke Leverancier ermee akkoord dat bovengenoemde termijn van zeven (7) kalenderdagen een vervaltermijn is, en dat het niet uitbrengen van een dagvaarding binnen deze termijn in kort geding zal leiden tot niet-ontvankelijk verklaring van de Leverancier, en verval van iedere aanspraak.

Klachtenprocedure
In afwijking van artikel 9 van de inschrijfvoorwaarden van Flextender geldt de volgende bepaling. Het is mogelijk om een klacht in te dienen per e-mail via klachtenmeldpunt@gelderland.nl. Voordat u een klacht indient moet u, indien mogelijk, eerst een vraag stellen voor de Nota van Inlichtingen. U moet duidelijk aangeven dat het een klacht betreft. De voorwaarden voor het indienen van een klacht staan aangegeven in de Klachtenregeling aanbestedingen Gelderland 2013.

Social Return
De provincie Gelderland kent een aantal organisatiedoelstellingen, één daarvan is het bijdragen aan Social Return. Social Return is een aanpak om meer werkgelegenheid te creëren voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt door middel van het opnemen van sociale voorwaarden, eisen en/of wensen in inkoop- en aanbestedingstrajecten. Op deze manier leveren opdrachtnemers een bijdrage op het gebied van werkgelegenheid en/of ontwikkeling van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.

Er zijn verschillende manieren om invulling te geven aan Social Return. Denk aan het bieden van werkplekken, leerbanen, werkervaringsplekken en stages. Maar ook andere vormen van Social Return zijn welkom, zoals het bieden van of bijdragen aan scholing, begeleiding, geven van gastcolleges of advies aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en/of leerlingen/studenten.

Creatieve invullingen die op een andere wijze bijdragen aan de (arbeids-)participatie en/of ontwikkeling van mensen met afstand tot de arbeidsmarkt zijn tevens mogelijk. Voorbeelden hiervan zijn Sociale inkoop (inkopen van diensten of producten bij sociale werkvoorzieningen/sociale ondernemingen) of het creëren van of bijdragen aan maatschappelijke activiteiten/sociale projecten.

De Social Return coördinator van provincie Gelderland kan u hierin verder informeren,  op weg helpen en ondersteunen. Na gunning zal de Social Return coördinator contact met u opnemen om samen te kijken naar de mogelijkheden.

CO2 resultaten
Provincie Gelderland is gecertificeerd op de CO2 prestatieladder, niveau 3. In het kader van deze certificering worden CO2 resultaten gemonitord (waarvoor we de CO2 resultaten van onze leveranciers nodig hebben). Op verzoek van provincie Gelderland moet u op transparante wijze de gevraagde CO2 resultaten verstrekken met betrekking tot uw vervoersbewegingen (voor zover dit relevant is voor uw opdracht én benodigd is voor de berekening van onze CO2 resultaten). Indien u deze CO2 resultaten zelf (nog) niet monitort, moet u deze naar uw beste inschatting verstrekken. We verwachten in ieder geval dat kandidaat kan aangeven welk(e) vervoersmiddel(en) er ingezet zijn voor deze opdracht, of deze CO2 neutraal zijn (of niet) én een globale inschatting van het aantal afgelegde kilometers voor deze opdracht.

Verbod op Russische betrokkenheid
Op basis van het vijfde sanctiepakket van de Europese Unie is het provincie Gelderland niet toegestaan opdrachten te gunnen aan Russische partijen. Provincie Gelderland sluit een leverancier uit indien er sprake is van Russische betrokkenheid. Door het indienen van een offerte verklaart leverancier naar eer en geweten dat er geen sprake is en zal zijn van Russische betrokkenheid bij deze offerte én bij de uitvoering van de overeenkomst.

Leverancier verklaart in het bijzonder dat:

  1. a) Leverancier geen (rechts)persoon is met een Russische nationaliteit en deze (rechts) persoon (natuurlijke personen, bedrijven, entiteiten of organen) niet gevestigd is in Rusland;
  2. b) Leverancier geen rechtspersoon is die voor meer dan 50% eigendom is van een Russische partij zoals hierboven onder a) genoemd;
  3. c) Leverancier niet handelt in belang van of op aanwijzing van een Russische partij, zoals bedoeld onder a) en b);

Indien de opdracht aan leverancier wordt gegund, bevestigt leverancier door ondertekening van de overeenkomst dat er geen sprake is van Russische betrokkenheid in de hierboven bedoelde zin.  

Als na ontvangst van de offerte of na gunning van de opdracht uit ons eigen onderzoek blijkt dat (mogelijk) sprake is van Russische betrokkenheid bij de uitvoering van de overeenkomst, dan zal de provincie Gelderland u alsnog verzoeken ondersteunende documentatie te overleggen voor uw standpunt dat géén sprake is van Russische betrokkenheid bij uw onderneming.