ID-nummer UBEEO: 1321859
Uitvoeringsvoorwaarde
De opdrachtnemer waarborgt dat bij de uitvoering van de opdracht geen arbeidsovereenkomst of (fictieve) dienstbetrekking ontstaat tussen de door opdrachtnemer ingezette natuurlijke persoon/personen en de opdrachtgever. De opdrachtgever heeft de opdracht zodanig ingericht dat de werkzaamheden plaatsvinden binnen de organisatorische kaders van de opdrachtgever, zoals nader uitgewerkt in de opdrachtomschrijving. Gelet hierop is de opdrachtnemer gehouden de werkzaamheden zodanig te organiseren en uit te voeren dat het hiervoor bedoelde risico wordt voorkomen.
De verantwoordelijkheid voor een juiste kwalificatie van de arbeidsrelatie en de naleving van toepasselijke wet- en regelgeving, waaronder begrepen de Wet deregulering beoordeling arbeidsrelaties (Wet DBA), ligt bij de opdrachtnemer.
De inschrijver dient bij inschrijving in de offerte aannemelijk te maken en deugdelijk te onderbouwen op welke wijze hij invulling geeft aan deze uitvoeringsvoorwaarde.
Indien naar het oordeel van de opdrachtgever uit de inschrijving niet aannemelijk wordt dat de opdrachtnemer de opdracht kan uitvoeren op een wijze die voldoet aan deze uitvoeringsvoorwaarde, kan de inschrijving als niet‑conform terzijde worden gelegd. Bij deze beoordeling is niet de gekozen juridische vorm of constructie doorslaggevend, maar de (voorgenomen) feitelijke wijze van uitvoering van de opdracht, zoals die uit de inschrijving blijkt.
Wie zijn wij
Bij HDSR omarmen we water in al zijn vormen. Van regenwater in jouw wijk tot levendige ecosystemen in onze waterwegen. Met een veranderend klimaat is ons werk urgenter dan ooit. We zoeken experts die hun stempel willen drukken op onze regio.
Ons waterwerk is zichtbaar en onmisbaar. We werken elke dag samen met bewoners, boeren, ondernemers en andere overheden aan veilige dijken en voldoende en schoon water. Noodzakelijk voor een leefbare omgeving. Jouw expertise maakt het verschil. Iedereen doet dat op een eigen unieke manier, met vertrouwen en bezieling.
Opdracht
Ter vervanging van een collega in verband met zwangerschapsverlof zijn wij op zoek naar een ervaren HR Business Partner.
Wat ga je doen?
Als HR Business Partner adviseer je jouw afdelingen m.b.t. alle HR-aangelegenheden.. Je bent sparringpartner van managers en teamleiders en neemt deel aan het MT van jouw afdelingen. Binnen dit MT ben jij een adviseur en een expert op het gebied van team- en organisatieontwikkeling. Je geeft manager en teamleiders individueel advies op gebied van in, door en uitstroom, bent verantwoordelijk voor de uitvoer van een aantal HR afdelingsspecifieke projecten zoals onboarding en het ontwikkelen van een afdelingsopleidingsplan. Ook heb je een belangrijke rol in de ontwikkeling van de organisatie en ben je in staat om een coachende rol aan te nemen om (persoonlijk) leiderschap binnen HDSR te verstevigen.
Als HR Business Partner werk je nauw samen met de collega’s in het HR team. Je levert een actieve bijdrage aan de strategische HR- en projectagenda. Denk hierbij aan het trekken van het SPP, invoeren van competentiemanagement, invoeren van een nieuw HR dienstverleningsconcept en het uitvoeren van diverse aanbestedingen.
In dit team kom je te werken
Het HR team bestaat uit een teamleider HR, 9 HR Business Partners (waaronder deze positie), een recruitmentteam en de personeels- en salarisadministratie. In totaal werken er ongeveer 25 collega’s in het HR team. Er zijn verschillende expertises aanwezig, waaronder arbeidsvoorwaarden, casemanagement langdurig verzuim, recruitment ens ourcing etc., die jou ondersteunen in het begeleiden van de opgave van jouw afdeling en de organisatie.
Wat maakt jou succesvol?
- Je beschikt minimaal over een afgeronde HBO opleiding. Daarnaast heb je voor het vakgebied relevante trainingen en/of cursussen gevolgd.
- Je hebt minimaal 6-10 jaar ervaring als HR Business Partner en brede kennis van allerlei thema’s binnen het HR vak.
- Je bent integer, bewust van jouw voorbeeldrol en draagt de kernwaarden van HDSR: Bezieling, Vertrouwen en Samenwerken) actief uit.
- Je weet in te spelen op de specifieke behoeften van jouw afdelingen en tegelijkertijd de organisatiewaarden en HR doelen te verankeren.
- Je bent een onafhankelijke, kritische denker die het gesprek aan durft te gaan en op constructieve wijze gevraagd én ongevraagd advies geeft.
- Je bent in staat complexe zaken helder uit te leggen en beschikt over organisatiesensitiviteit.
- Ervaring als HR Business Partner binnen het uitvoeringsdomein van een overheidsorganisatie is een pré.
Vereisten / knock-outcriteria
- Uurtarief maximaal € 110,- exclusief btw, inclusief reiskosten woon-werkverkeer, werk-werkverkeer, parkeerkosten én fee Flextender;
- Beschikbaar voor start op maandag 31 augustus 2026 voor 36 uur per week, voor de gehele duur van de opdracht en alle mogelijke verlengingen;
- Aantoonbaar afgeronde opleiding op minimaal hbo bachlor niveau;
- Minimaal 6 jaar aantoonbare werkervaring als HR Business Partner binnen een organisatie met minimaal 500 medewerkers, benoem het aantal medewerkers van de organisatie expliciet in het cv;
- Aantoonbare werkervaring met het adviseren van management over strategische HR-vraagstukken;
- Aantoonbare werkervaring met organisatie-ontwikkeling en/of verandermanagement;
Gunningscriteria (weging, totaal 100 punten)
- Minimaal 8 jaar aantoonbare werkervaring als HR Business Partner binnen een organisatie met minimaal 500 medewerkers, benoem de grote van de organisatie expliciet in het cv; (40 punten)
- Aantoonbare werkervaring als adviseur binnen het uitvoeringsdomein van een overheidsorganisatie; (40 punten)
- De kandidaat voegt een persoonlijke motivatie toe, waarin wordt ingegaan op: geschiktheid voor de opdracht, visie, aanpak en motivatie voor deze opdracht. De motivatie is door de kandidaat zelf geschreven. Voeg de geschreven motivatie samen met het cv om deze als één document te uploaden. (20 punten)
Geef in het cv duidelijk aan in hoeverre je/ de door jou aangeboden kandidaat aan de criteria en (competenties) voldoet. Indien informatie niet expliciet in het cv of de toelichting is opgenomen, wordt deze niet meegenomen in de beoordeling.
Competenties
- Je bent resultaatgericht met oog op de samenwerking
- Je bent goed in prioriteiten stellen en kunt hoofd- van bijzaken scheiden.
- Je bent in staat om conflicterende belangen tegenover elkaar af te wegen.
- Je schakelt gemakkelijk tussen operationele en strategische werkzaamheden.
Beoordelingsprocedure
Stap 1: Beoordeling offertes op knock-outcriteria
Flextender beoordeelt de offertes op de onderbouwing van de uitvoeringsvoorwaarde (indien deze van toepassing is), de offerte-eisen en de knock-outcriteria die in de inhuuropdracht worden omschreven.
Kandidaten die voldoen aan de knock-outcriteria worden geselecteerd voor stap 2 in de beoordeling. De kandidaten die niet voldoen, worden niet verder beoordeeld.
Stap 2: Selectie van 7 offertes die aan de opdrachtgever worden voorgelegd
Flextender beoordeelt de offertes van de kandidaten die voldoen aan de knock-outcriteria op de gunningscriteria in de inhuuropdracht. Voldoet een kandidaat aan het genoemde gunningscriterium, dan ontvangt deze het bijbehorende aantal punten.
De 7 kandidaten die het best scoren op de gunningscriteria worden geselecteerd voor stap 3 in de beoordeling. Bij een gelijke score is het uurtarief doorslaggevend. De overige kandidaten worden niet voorgelegd aan de opdrachtgever voor verdere beoordeling.
De opdrachtgever kan Flextender verzoeken inzage te geven in alle ontvangen offertes om zich ervan te verzekeren dat de 7 best scorende kandidaten daadwerkelijk zijn voorgelegd Wijkt de beoordeling van de opdrachtgever af van die van Flextender, dan is de beoordeling (en daarmee de selectie) van de opdrachtgever leidend.
Stap 3: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de 7 offertes van de kandidaten die in stap 2 zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende gunningscriteria:
- Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten.
- Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties.
De (minimaal 2) kandidaten die op basis van deze gunningscriteria als beste worden beoordeeld, worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 4 in de beoordeling).
De overige kandidaten worden in eerste instantie niet uitgenodigd voor een gesprek en ontvangen een voorlopige afwijzing. Zij nemen plaats in de zogenaamde wachtkamer.
Stap 4: Selectiegesprek
Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de opdrachtgever.
De opdrachtgever verifieert in het selectiegesprek of de betreffende kandidaten (inderdaad) voldoen aan het gewenste profiel (knock-outcriteria en de gunningscriteria). De opdrachtgever beoordeelt de betreffende kandidaten in onderlinge vergelijking op de in de inhuuropdracht genoemde competenties.
Een kandidaat dient op elke competentie minimaal een voldoende te scoren om voor gunning in aanmerking te komen. Indien geen van de geselecteerde kandidaten op alle competenties minimaal een voldoende scoort, zal de opdrachtgever één of meer van de opvolgende kandidaten (in stap 3 van de beoordeling) uitnodigen voor een gesprek.
De opdracht wordt gegund aan de kandidaat die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het in de inhuuropdracht genoemde profiel (gunningscriteria en competenties). Alle overige kandidaten worden nader gemotiveerd geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren. Na ommekomst van deze termijn heeft de kandidaat zijn rechten verwerkt om tegen gunning van de opdracht aan de uitgekozen kandidaat in rechte op te komen.
De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de opdracht niet te gunnen, bijvoorbeeld als géén van de kandidaten voldoet aan de gestelde knock-outcriteria én competenties of als de behoefte van opdrachtgever is gewijzigd.
Salarisschaal
Deze functie is ingedeeld in salarisschaal 11. Deze salarisschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Aan deze salarisschaal zit een maximaal uurtarief gekoppeld. Boven dit uurtarief mag niet worden uitgevraagd.
Fee Flextender
Flextender brengt voor deze opdracht € 2,75 per gewerkt uur in rekening bij de winnende leverancier.
Offerte-eisen
Maximaal 5 pagina’s cv, excl. motivatiebrief (1 pgn) en excl. voorblad (1 pgn), opgesteld in het Nederlands (minimaal 2 referenties, bestaande uit naam, functie en organisatie) in pdf.
*Indien er uitvoeringsvoorwaarde gehanteerd worden verzoeken we je in de offerte aannemelijk te maken en deugdelijk te onderbouwen op welke wijze er invulling gegeven wordt aan de uitvoeringsvoorwaarde.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vrij
Is hybride werken mogelijk: Nee
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op maandag 3 augustus 2026 van 11.00 uur tot 11.45 uur, donderdag 6 augustus van 10.00 uur tot 10.45 uur en donderdag 6 augustus van 11.00 en 11.45. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op donderdag 30 juli 2026 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Overige informatie
- De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.
- Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).
- BYOD (bring your own device) is voor deze opdracht niet van toepassing. Een telefoon en een laptop wordt uitgereikt door HDSR. Een eigen laptop kan/mag vanwege security aspecten niet worden gebruikt.
- Het facturatieproces van deze opdracht verloopt middels de facturatiemodule van Flextender. Indien u de opdracht gegund krijgt, ontvangt u een handleiding.
- U dient te beschikken over een G-rekening en SNA-certificering, 25% wordt er gestort op deze rekening. Bij geen SNA-certificering wordt er 55% gestort op deze rekening.
- Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de van Leverancier ingehuurde Detacherings- of Uitzendkracht in dienst te nemen, mits de ingehuurde Detacherings- of Uitzendkracht minimaal 1040 uren via Leverancier heeft gewerkt of de looptijd van de Opdracht is verstreken.
- iDIN check wordt uitgevoerd door de professional op aangeven van Flextender. Het resultaat van de check wordt vastgelegd in de portal en is opvraagbaar door HDSR.
- Indien gewenst door HDSR kan er gevraagd worden op een echtheidsbewijs van een diploma/certificaat.
Meer informatie
Vragen kunnen ingediend worden tot vrijdag 24 juli 2026, 09:00 uur. De vragen en bijbehorende antwoorden worden op maandag 27 juli 2026 gepubliceerd op onze website. Inhoudelijke vragen kan je indienen bij Flextender, via de onderstaande button. Vragen omtrent de procedure kan je telefonisch stellen. Flextender is bereikbaar op telefoonnummer 035-7510777.
De reactietermijn van deze inhuuropdracht duurt tot woensdag 29 juli 2026, 09:00 uur. Tot die tijd kan je reageren.
