Uitvoeringsvoorwaarde – arbeidsrelatie en wijze van uitvoering
De opdrachtnemer waarborgt dat bij de uitvoering van de opdracht geen arbeidsovereenkomst of (fictieve) dienstbetrekking ontstaat tussen de door opdrachtnemer ingezette natuurlijke persoon/personen en de opdrachtgever.
De opdrachtgever heeft de opdracht zodanig ingericht dat de werkzaamheden plaatsvinden binnen de organisatorische kaders van de opdrachtgever, zoals nader uitgewerkt in de opdrachtomschrijving.
Gelet hierop is de opdrachtnemer gehouden de werkzaamheden zodanig te organiseren en uit te voeren dat het hiervoor bedoelde risico wordt voorkomen.
De verantwoordelijkheid voor een juiste kwalificatie van de arbeidsrelatie en de naleving van toepasselijke wet- en regelgeving, waaronder begrepen de Wet deregulering beoordeling arbeidsrelaties (Wet DBA), ligt bij de opdrachtnemer.
De inschrijver dient bij inschrijving aannemelijk te maken en deugdelijk te onderbouwen op welke wijze hij invulling geeft aan deze uitvoeringsvoorwaarde.
Indien naar het oordeel van de opdrachtgever uit de inschrijving niet aannemelijk wordt dat de opdrachtnemer de opdracht kan uitvoeren op een wijze die voldoet aan deze uitvoeringsvoorwaarde, kan de inschrijving als niet‑conform terzijde worden gelegd.
Bij deze beoordeling is niet de gekozen juridische vorm of constructie doorslaggevend, maar de (voorgenomen) feitelijke wijze van uitvoering van de opdracht, zoals die uit de inschrijving blijkt.
Gemeente Lingewaard
Bij Gemeente Lingewaard geloven we in de kracht van diversiteit en kansen voor iedereen. Werken bij ons betekent bijdragen aan een organisatie die zich richt op een eerlijke en actieve betrokkenheid van alle inwoners, ondernemers en verenigingen. Wij zijn voortdurend op zoek naar frisse ideeën en creatieve oplossingen die de toekomst van onze gemeenschap vormgeven.
Wat wij doen
Ons doel is simpel: zorgen dat het goed leven is in Lingewaard. In Lingewaard zetten we ons in voor samenwerking en innovatie. We zijn niet bang om buiten de gebaande paden te treden en we moedigen iedereen aan om hun talenten te ontwikkelen, zowel lokaal als regionaal.
Waar je werkt
Het gemeentehuis is in Bemmel net als de gemeentewerf. Ons modern ingerichte gemeentekantoor biedt alles wat je nodig hebt om comfortabel te werken, zowel op kantoor als thuis. Van ergonomische stoelen en bureaus tot beeldschermen en headsets, alles is ingericht om jouw werkomgeving optimaal te ondersteunen.
Opdracht
- Disaster Recovery Plan (DRP): Afmaken van het DRP/BCP en implementeren van cruciale onderdelen van het DRP;
- Documentatiestructuur: Inrichten van een heldere, toegankelijke en beheerste documentatiestructuur;
- Inrichting CMDB: Inrichting en werkwijze van de CMDB evalueren en aanpassen en borgen door goede communicatie;
- Kennisbank optimaliseren: Analyseren van de kennisitems, opstellen uitgangspunten en implementatie en borging;
- Veranderbegeleiding: Collega’s actief meenemen in de nieuwe werkwijze, inclusief borging in de organisatie.
Vereisten / knock-outcriteria
- Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau;
- Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met proces- en beleidsontwikkelingen binnen IT- en/of security omgevingen;
- Aantoonbare werkervaring met ITIL-processen en verandermanagement, benoem duidelijk in cv;
- Aantoonbare werkervaring met Disaster Recovery en informatiebeveiligingsbeleid, benoem duidelijk in cv;
- Aantoonbare werkervaring bij een gemeente;
- Uurtarief maximaal € 75,- exclusief btw, inclusief reiskosten woon-werkverkeer, werk-werkverkeer, parkeerkosten én fee Flextender;
- Bring your own device’ is van toepassing. Bij de uitvoering van de opdracht worden geen IT-middelen ter beschikking gesteld. Onder IT-middelen wordt verstaan: laptop, telefoon en toebehoren.
Selectiecriteria te beoordelen door Flextender (weging, totaal 100 punten)
- Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring met proces- en beleidsontwikkelingen binnen IT- en/of security omgevingen (40 punten);
- Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring met ITIL-processen en verandermanagement, benoem duidelijk in cv (25 punten);
- Minimaal 1 jaar werkervaring met Disaster Recovery en informatiebeveiligingsbeleid, benoem duidelijk in cv (25 punten);
- Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring bij een gemeente (10 punten).
Geef in het cv duidelijk aan in hoeverre u / de door u aangeboden kandidaat aan het bovengenoemde profiel voldoet.
Competenties
- Analytisch en strategisch sterk;
- Proactief en resultaatgericht;
- Sterke communicatieve vaardigheden;
- In staat om structuur aan te brengen en prioriteiten te stellen;
- Werkt zelfstandig, gestructureerd en weet complexe materie eenvoudig over te brengen;
- Resultaatgericht, communicatief vaardig en gewend om mensen mee te nemen in verandering.
Benodigd aantal professionals
1.
Beoordeling
Stap 1: Beoordeling cv’s op minimumeisen
Flextender beoordeelt de cv’s op de minimumeisen in het bovengenoemde profiel. Kandidaten die voldoen aan de minimumeisen in het bovengenoemde profiel worden geselecteerd voor stap 2 in de beoordeling. De kandidaten die niet voldoen worden niet verder beoordeeld.
Stap 2: Selectie Minimaal 3, max 5 cv’s die aan de organisatie worden voorgelegd
Flextender beoordeelt de cv’s van de kandidaten die voldoen aan de minimumeisen in het bovengenoemde profiel in onderlinge vergelijking op de bovengenoemde “gunningscriteria te beoordelen door Flextender”.
De Minimaal 3, max 5 kandidaten die het beste scoren op bovengenoemde criteria worden geselecteerd voor stap 3 in de beoordeling. Bij een gelijke score is het uurtarief doorslaggevend. De overige kandidaten worden niet voorgelegd aan de opdrachtgever voor verdere beoordeling.
Stap 3: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de cv’s van de kandidaten die door Flextender zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria.
Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten.
Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties.
De kandidaten die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 4 in de beoordeling). De beste kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige kandidaten worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
Stap 4: Selectiegesprek
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende kandidaten voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De kandidaten dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde kandidaten op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap drie van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de kandidaat die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige kandidaten worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Fee Flextender
Flextender brengt voor deze opdracht € 1,90 per gewerkt uur in rekening bij de winnende leverancier.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Dinsdag en donderdag.
Is hybride werken mogelijk: Nee.
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op dinsdag 7 juli 2026. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen zo spoedig mogelijk bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Overige informatie
- De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.
- Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).
- BYOD (bring your own device): voor deze opdracht moet de kandidaat gebruik maken van eigen Laptop en telefoon
- Het facturatieproces van deze opdracht verloopt middels de facturatiemodule van Flextender. Indien u de opdracht gegund krijgt, ontvangt u een handleiding.
- U dient te beschikken over een G-rekening en NEN Certificering, 25% wordt er gestort op deze rekening. Bij geen NEN-certificering wordt er 55% gestort op deze rekening.
Meer informatie
Vragen kunnen ingediend worden tot woensdag 1 juli 2026, 09:00 uur. De vragen en bijbehorende antwoorden worden op donderdag 2 juli 2026 gepubliceerd op onze website. Inhoudelijke vragen kunt u indienen bij Flextender, via de onderstaande button. Vragen omtrent de procedure kunt u telefonisch stellen. Flextender is bereikbaar op telefoonnummer 035-7510777.
De reactietermijn van deze inhuuropdracht duurt tot maandag 6 juli 2026, 09:00 uur. Tot die tijd kunt u reageren.
