Organisatie
Bij de Omgevingsdienst Noord-Holland Noord (OD NHN) werken circa 250 bevlogen en ervaren collega’s aan de opstelling van adviezen en de uitvoering van milieutaken van zestien gemeenten in Noord-Holland-Noord. Daarnaast is de provincie Noord-Holland onze opdrachtgever. We houden ons bezig met bodemkwaliteit, klimaat, natuur, milieu, duurzaamheid, energietransitie, lucht, afval, asbest externe veiligheid, zwemwater, wegen en vaarwegen. Het vakgebied milieu, klimaat en natuur is volop in beweging en in de actualiteit. Werken bij de OD NHN staat dan ook garant voor uitdaging en dynamiek. En dat in een open en informele werksfeer waarin van elkaar leren voorop staat: samen gaan we voor het beste resultaat. Dat maakt dat onze medewerkers de collegialiteit bij de OD NHN als zeer hoog waarderen. OD NHN omarmt Het Nieuwe Werken (HNW) waarbij je de ruimte krijgt de taken naar eigen inzicht uit te voeren, en deels ook op een andere plek te werken. Flexibel en zelfstandig. Op die manier kun je werk en privé goed in balans brengen. Onze werkzaamheden omvatten uiteenlopende terreinen (milieu, duurzaamheid en natuur), en dat zorgt voor talloze mogelijkheden om je bij ons te ontplooien. Wij zijn gevestigd in een modern en goed bereikbaar kantoor, vlakbij het station, uitvalswegen en het centrum van Hoorn.
Opdracht
Dit doe je
Namens provincie Noord-Holland word je ingezet op onze uitdagende dossiers rond de bescherming van de diverse Natura 2000-gebieden in de provincie. Je focus ligt met name op het stikstofdossier. Dit boeiende werkveld is dé plek waar het momenteel gebeurt.
Je bent betrokken bij de beoordeling van toekomstplannen van gemeenten, projectontwikkelaars, woningbouwverenigingen, bedrijven en particulieren en toetst deze aan relevante regelgeving en kaders. Je denkt op hoofdlijnen met hen mee en doet suggesties om mogelijke problemen te voorkomen. Aanvragen beoordeel je op volledigheid en juistheid en na toetsing aan het wettelijke kader stel je een besluit op.
Om een goede beoordeling te kunnen doen, doe je mogelijk onderzoek ter plaatse. Dit vergroot je inzicht in de grote verscheidenheid aan initiatieven die in ons werkgebied ontwikkeld worden. Mede hierdoor bouw jij relaties op met adviseurs, ondernemers, juristen, maar ook met uitvoeringspartners en collega’s en creëer jij je eigen netwerk
Belangrijke en actuele thema’s die naast natuurbescherming als rode draad door je werk lopen zijn verduurzaming, circulaire economie, energiebesparing en de komst van de Omgevingswet.
Dit ben jij
Je hebt oprechte interesse in natuurbescherming. Met jouw scherpe analytische blik doorzie je snel de verschillende belangen. Je beweegt je gemakkelijk tussen mensen en weet belanghebbenden te overtuigen. Je bent dan ook doordrongen van de waarde van goede schriftelijke en mondelinge communicatie. Jouw communicatieve vaardigheden komen met name van pas bij het glashelder verwoorden van complexe juridische of technische vraagstukken. Je hebt voldoende kennis van wetten en regelgeving op het gebied van de Wet natuurbescherming om, indien nodig, alternatieve routes voor te stellen. Dat vraagt om creativiteit, oplossingsgerichtheid en klantvriendelijkheid.
Je hebt een relevante (bijvoorbeeld milieutechnische of ecologische) hbo- of wo-opleiding afgerond. Bij voorkeur heb je ervaring als vergunningverlener, maar kennis op het gebied van stikstof is nog veel belangrijker. Als je het juiste kennisniveau hebt, door je opleiding of werkervaring, is het ook mogelijk om je bij ons in het vak van vergunningverlener te ontwikkelen!
Dit zijn je collega’s
Je maakt deel uit van de afdeling Regulering Leefomgeving, die is onderverdeeld in een team Milieu en een team Natuurbescherming. Jij gaat aan de slag in het team Natuurbescherming. Het team bestaat uit ongeveer 30 personen van diverse leeftijden en vormt samen een fijne groep van enthousiaste en deskundige collega’s. Mensen met hart voor de zaak, met oprechte interesse in elkaar, in de organisatie en in nieuwe ontwikkelingen. Hier krijgt iedereen alle kansen, ook op het gebied van scholing. Aan jou om ze te benutten.
Vereisten / knock-outcriteria
1. Een afgeronde opleiding op minimaal Hbo niveau;
2. Minimaal 28 uur per week beschikbaar;
3. Aantoonbare kennis van natuur, milieu of juridisch;
4. Goede beheersing van de Nederlandse taal;
Gunningscriteria te beoordelen door Flextender (weging, totaal 100 punten)
5. Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau (45 punten);
6. Detavast: Kandidaat is bereid om na 12 maanden inhuur, bij wederzijdse interesse en goedvinden, kostenloos indienst te treden bij de OD NHN (30 punten);
7. Aantoonbare werkervaring als vergunningverlener op het gebeid van stikstof (25 punten);
Geef in het cv duidelijk aan in hoeverre jij / de door jou aangeboden kandidaat aan het bovengenoemde profiel voldoet.
Competenties
- Analytisch;
- Communicatief vaardig (mondeling én schriftelijk).
- Creativiteit;
- Oplossingsgericht;
- Klantvriendelijk.
Beoordeling
Stap 1: Beoordeling CV’s op minimumeisen
Flextender beoordeelt de CV’s op de minimumeisen in het bovengenoemd profiel. Kandidaten die voldoen aan de minimumeisen in het bovengenoemde profiel worden geselecteerd voor stap 2 in de beoordeling. De kandidaten die niet voldoen worden niet verder beoordeeld.
Stap 2: Selectie tien (10) CV’s die aan de organisatie worden voorgelegd
Flextender beoordeelt de CV’s van de kandidaten die voldoen aan de minimumeisen in het bovengenoemde profiel in onderlinge vergelijking op de bovengenoemde “gunningscriteria te beoordelen door Flextender”.
De tien (10) kandidaten die het beste scoren op bovengenoemde criteria worden geselecteerd voor stap 3 in de beoordeling. Bij een gelijke score is het uurtarief doorslaggevend. De overige kandidaten worden niet voorgelegd aan de opdrachtgever voor verdere beoordeling.
Stap 3: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de CV’s van de kandidaten die door Flextender zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria:
- Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten;
- Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties.
De kandidaten die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 4 in de beoordeling). De beste drie kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige kandidaten worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
Stap 4: Selectiegesprek
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende kandidaten voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De kandidaten dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde kandidaten op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap drie van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de kandidaat die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige kandidaten worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de opdracht niet te gunnen. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9 Deze functieschaal is (eventueel) verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Fee Flextender
Flextender brengt voor deze opdracht € 2,50 per gewerkt uur in rekening bij de winnende leverancier.
Benodigd aantal professionals
1.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op 4 of 5 werkdagen naar keuze, hybride.
Planning
De digitale gesprekken bij de OD NHN zijn gepland in 5 maart 2024. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op 29 februari 2024 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Overige informatie
- De OD NHN kan om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.
- Kandidaat kan pas starten als het VOG is aangeleverd bij de Opdrachtgever.
- Het facturatieproces van deze opdracht verloopt middels de facturatiemodule van Flextender. Indien u de opdracht gegund krijgt, ontvangt u een handleiding.
- Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).
Meer informatie
Vragen kunnen ingediend worden tot woensdag 19 februari, 09:00 uur. De vragen en bijbehorende antwoorden worden uiterlijk op donderdag 22 februari 2024, gepubliceerd op onze website. Inhoudelijke vragen kunt u indienen bij Flextender, via de onderstaande button. Vragen omtrent de procedure kunt u telefonisch stellen. Flextender is bereikbaar op telefoonnummer 035-7510777.
De reactietermijn van deze inhuuropdracht duurt tot maandag 26 februari 2024, 09:00 uur. Tot die tijd kun je reageren.