Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op de onderhavige opdracht en voor gunning in aanmerking komt) mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. De inschrijver dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op de onderhavige opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct leiding en toezicht van de provincie Gelderland. Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). Provincie Gelderland merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als de inschrijver een ZZP-er is (ongeacht of dit een eenmanszaak of een BV is).
Omschrijving Opdrachtgever provincie Gelderland
Gelderland, de mooiste provincie van Nederland! Elke dag werken we in de grootste provincie van Nederland samen met 1.500 medewerkers om Gelderland mooi, schoon, welvarend en veilig te houden van en voor ons allemaal. We doen dit met veel inzet, motivatie, kennis en kunde en uiteraard samen met allerlei organisaties en partijen. Samen zoeken we telkens naar nieuwe passende oplossingen voor complexe maatschappelijke opgaven zoals bijvoorbeeld energietransitie, woningbouw, mobiliteit, natuur of milieu. Dit maakt ons werk uitdagend, interessant en zinvol.
Opdracht
De afdeling Informatisering en Automatisering (I&A) van de provincie Gelderland ondersteunt de klantgerichte benadering van de provincie met IT-hulpmiddelen. De interne organisatie wordt voorzien van oplossingen die werkprocessen ondersteunen ten behoeve van de buitenwereld: burgers, bedrijven en andere overheden. Tevens worden er informatiesystemen ingezet om de dienstverlening en informatiedeling ook elektronisch aan te bieden.
In deze dynamische en veelzijdige functie speel jij een sleutelrol in het ondersteunen van de afdeling Informatievoorziening en Automatisering (I&A) van Provincie Gelderland. Als ICT-professional ben jij verantwoordelijk voor de effectieve inzet van IT-hulpmiddelen en werk je zowel binnen reguliere beheerprocessen (zoals ITIL, ASL, BiSL) als aan diverse projecten. Jij zorgt ervoor dat alles soepel en efficiënt verloopt door het opstellen en onderhouden van werkinstructies en beheerdocumentatie. Jouw bijdrage is essentieel voor het optimaliseren van ICT-processen en het versterken van de IT-infrastructuur. Je stemt breed met anderen af, denk aan functioneel beheerders, database beheerders, architectuur, security, gebruikersgroepen etc.
Het I&A Beheer team bestaat uit circa 30 medewerkers die zijn onderverdeeld in drie inhoudelijke teams: functioneel beheerders, een Azureteam en technisch applicatiebeheerders. Voor dit laatste team zoeken wij tijdelijk versterking. De reden is dat een deel van de collega’s zich dit jaar bezig houdt met het migreren van applicaties naar Azure. De technisch applicatiebeheerders zijn verantwoordelijk voor het technisch applicatiebeheer van nagenoeg alle applicaties die de provincie beschikbaar stelt. De portefeuille van ruim 400 applicaties wordt momenteel beheerd op verschillende platforms, zoals Citrix (Ivanti), Microsoft Intune en Azure Virtual Desktop.
Het betreft tijdelijke invulling van een reguliere functie bij de provincie Gelderland. De opdracht leent zich daarom niet voor invulling met een ZZP-er. Eventueel geïnteresseerde ZZP-ers kunnen zich op detacheringsbasis (= met loonuitbetaling) laten aanbieden door een bureau. Doorleenconstructies zijn nadrukkelijk niet toegestaan.
De taken en verantwoordelijkheden van een senior technisch applicatiebeheerder bestaan met name uit:
- Het afstemmen van opdrachten met verschillende teams van de afdeling (soms op basis van SLA’s) zodat de applicaties voldoen aan de overeengekomen prestatiekenmerken.
- Coördineren en oplossen van 2e- dan wel 3e lijns storingen, incidenten en problemen in samenwerking met leveranciers of supportpartijen.
- Bijdragen aan versiebeheer, configuratiebeheer en licentiebeheer.
- Begeleiden en uitvoeren van wijzigingen aan bestaande ICT-systemen, inclusief impactanalyses en bijdragen aan het besluitproces.
- Implementeren van nieuwe versies van (bestaande) applicaties; op vooraf bepaalde release momenten, buiten kantoortijd.
- Inbrengen van vaktechnische kennis in projecten en het monitoren van applicatieprestaties.
- Het opstellen en onderhouden van werkinstructies en beheerdocumentatie.
- Zorg dragen voor de financiële afhandeling en afstemming met externe partijen.
- Uitvoeren van technische (applicatie) testen tijdens update weekenden.
Eisen (knock-out criteria)
Beschikbaarheidseis
Kandidaat is inzetbaar vanaf 1 juli 2025 tot en met 31 december 2025 voor minimaal 32 uur en maximaal 36 uur per week. De inhuuropdracht kan optioneel worden verlengd met 3 maal een periode van 6 maanden.
Afhankelijk van de beschikbaarheid van kandidaat, is een gefaseerde start en/of latere startdatum mogelijk, mits kandidaat uiterlijk 1 augustus 2025 inzetbaar is voor minimaal 32 uur per week.
De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de Offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de Offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.
U voegt een CV van maximaal 5 pagina's A4 toe. Indien het CV (incl. figuren, tabellen, voorblad en inhoudsopgave) langer is dan het toegestane aantal A4's, wordt deze enkel voor het toegestane aantal A4's beoordeeld, waarna de overige A4's buiten de beoordeling worden gehouden. Het CV is in het Nederlands gesteld en bij voorkeur in PDF-formaat. In het CV dient te allen tijde een vermelding van de functienaam, start- en einddatum (MAAND EN JAAR) van de werkzaamheden en aantal gewerkte uren per week te zijn vermeld.
Het CV dient louter ter verificatie van de bij de eisen en gunningscriteria kwaliteit gegeven toelichting. U dient in het CV of in een bijlage op alle eisen en gunningscriteria kwaliteit een toelichting (antwoord/beschrijving) te geven waarmee u aantoont dat u, of de door u aangeboden kandidaat, aan de eis of het gunningscriterium kwaliteit voldoet. Kandidaat is de afgelopen twee jaar niet in loondienst geweest van provincie Gelderland.
Eis 1
Externe beschikt aantoonbaar over minimaal een afgeronde HBO ICT opleiding met minimaal 5 jaar relevante werkervaring in de IT. Benoem de naam van de opleiding, de afstudeerrichting, de plaats en het afstudeerjaar. Benoem ook in welke rol en in een concrete beschrijving hoe de gevraagde werkervaring is opgedaan.
Eis 2
Externe beschikt aantoonbaar over minimaal 5 jaar ervaring (opgedaan in de periode 2018 - heden) in de functie van (technisch) applicatiebeheerder van bedrijfsvoering applicaties bij of voor een organisatie met 500+ medewerkers. Benoem en beschrijf concreet (geen abstracte termen) in uw toelichting in welke periode u bij of voor welke organisatie werkzaam bent geweest, het aantal medewerkers werkzaam bij deze organisatie en welke functie u heeft ingevuld gedurende deze periode.
Geef in het cv duidelijk aan in hoeverre u / de door u aangeboden kandidaat aan het bovengenoemde profiel voldoet.
Gunningscriteria kwaliteit (wensen) totaal 100 punten
Wens 1 (25 punten)
Kandidaat heeft aantoonbaar ervaring met het technisch applicatie beheer van webserver applicaties en/of on premises applicaties (server – client) en/of SaaS-applicaties en/of Cloud-applicaties (IaaS, PaaS), aan te tonen met praktijkvoorbeelden.
a. Kandidaat beschikt over tenminste 5 jaar ervaring met het technisch applicatie beheer van webserver applicaties en/of on premises applicaties (server – client) en/of SaaS-applicaties en/of Cloud- applicaties (IaaS, PaaS) (25 punten)
b. Kandidaaat beschikt over 3 tot 5 jaar ervaring met het technisch applicatie beheer van webserver applicaties en/of on premises applicaties (server – client) en/of SaaS-applicaties en/of Cloud-applicaties (IaaS, PaaS) (15 punten)
c. Kandidaat beschikt over 1 tot 3 jaar ervaring met het technisch applicatie beheer van webserver applicaties en/of on premises applicaties (server – client) en/of SaaS-applicaties en/of Cloud-applicaties (IaaS, PaaS) (5 punten)
d. Kandidaat heeft minder dan 1 jaar ervaring met het technisch applicatie beheer van webserver applicaties en/of on premises applicaties (server – client) en/of SaaS-applicaties en/of Cloud-applicaties (IaaS, PaaS) (0 punten)
Wens 2 (25 punten)
Kandidaat heeft aantoonbaar ervaring met de methoden en technieken ASL2, BiSL, Agile, Scrum en ITIL, voor het beheren van de informatiesystemen, aan te tonen met praktijkvoorbeelden.
a. Kandidaat heeft ervaring met alle vijf de methoden en technieken (ASL2, BiSL, Agile, Scrum en ITIL) voor het beheren van de informatiesystemen (25 punten)
b. Kandidaat heeft ervaring met vier van de vijf methoden en technieken (ASL2, BiSL, Agile, Scrum en ITIL) voor het beheren van de informatiesystemen (20 punten)
c. Kandidaat heeft ervaring met drie van de vijf methoden en technieken (ASL2, BiSL, Agile, Scrum en ITIL) voor het beheren van de informatiesystemen (15 punten)
d. Kandidaat heeft ervaring met twee van de vijf methoden en technieken (ASL2, BiSL, Agile, Scrum en ITIL) voor het beheren van de informatiesystemen (10 punten)
e. Kandidaat heeft ervaring met één van de vijf methoden en technieken (ASL2, BiSL, Agile, Scrum en ITIL) voor het beheren van de informatiesystemen (5 punten)
f. Kandidaat heeft geen ervaring met de methoden en technieken ASL2, BiSL, Agile, Scrum en ITIL, voor het beheren van de informatiesystemen (0 punten)
Wens 3 (20 punten)
Kandidaat heeft aantoonbaar kennis van en ervaring met het beheren van de volgende applicaties: Docbase, Xential, P8, Anago en Adobe, aan te tonen met praktijkvoorbeelden.
a. Kandidaat heeft kennis van en ervaring met het beheren van alle vijf de applicaties Docbase, Xential, P8, Anago en Adobe (20 punten)
b. Kandidaat heeft kennis van en ervaring met het beheren van vier van de vijf applicaties Docbase, Xential, P8, Anago en Adobe (15 punten)
c. Kandidaat heeft kennis van en ervaring met het beheren van drie van de vijf applicaties Docbase, Xential, P8, Anago en Adobe (10 punten)
d. Kandidaat heeft kennis van en ervaring met het beheren van twee van de vijf applicaties Docbase, Xential, P8, Anago en Adobe (5 punten)
e. Kandidaat heeft kennis van en ervaring met het beheren van één van de vijf applicaties Docbase, Xential, P8, Anago en Adobe of heeft geen kennis van en geen ervaring met het beheren van de applicaties Docbase, Xential, P8, Anago en Adobe (0 punten)
Wens 4 (20 punten)
Kandidaat heeft aantoonbaar ervaring met Powershell scrips, aan te tonen met praktijkvoorbeelden.
a. Kandidaat heeft ervaring met het zelf creëren van Powershell scripts (20 punten)
b. Kandidaat heeft ervaring met het zelf aanpassen van bestaande Powershell scripts (10 punten)
c. Kandidaat heeft geen (of alleen lees/interpretatie) ervaring met Powershell scripts (0 punten)
Wens 5 (10 punten)
Kandidaat beschikt over een Azure Fundamentals (AZ-900) en/of Azure Administrator (AZ-104) certificaat, aan te tonen met naam van de cursus/opleiding en het jaar waarin het certificaat is behaald.
a. Kandidaat beschikt over een Azure Fundamentals (AZ-900) certificaat EN over een Azure Administrator (AZ-104) certificaat (10 punten)
b. Kandidaat beschikt over een Azure Fundamentals (AZ-900) certificaat OF een Azure Administrator (AZ-104) certificaat (5 punten)
c. Kandidaat beschikt niet over een Azure Fundamentals (AZ-900) certificaat en niet over een Azure Administrator (AZ-104) certificaat (0 punten)
Competenties te toetsen in interview
Tijdens het interview worden de volgende persoonlijke competenties getoetst:
- Gedrevenheid: Je bent nieuwsgierig, enthousiast, ambitieus/leergierig en volgt de ontwikkelingen in jouw vakgebied op de voet. Je bent breed inzetbaar en past je gemakkelijk aan aan een veranderende werkwijze of andere werktijden in een dynamische omgeving.
- Resultaat- en oplossingsgerichtheid: Je formuleert doelstellingen helder, concreet en meetbaar en maakt duidelijke afspraken. Je houdt zicht op de voortgang, rapporteert en informeert daarover. Je denkt vooruit. Je spant je actief in om concrete resultaten en/of doelstellingen te halen. Bij tegenslagen geef je niet op en houd je de uitgezette lijn voor ogen.
- Samenwerkingsgerichtheid: Je levert een enthousiaste bijdrage aan een gezamenlijk resultaat, ook wanneer de samenwerking een onderwerp betreft dat niet direct van persoonlijk belang is. Je bent in staat om in teamverband daaraan te werken. Je raadpleegt en betrekt anderen, informeert anderen proactief en stemt af met anderen. Je bent sociaal en geeft ruimte aan anderen.
- Communicatieve vaardigheden: Jij krijgt er energie van om met veel verschillende mensen uit verschillende disciplines te werken. Je bent een makkelijk benaderbare teamspeler die goed uit de voeten kan met verschillende gesprekpartners. Je bent in staat om de anderen zelfstandig mee te nemen en te adviseren/begeleiden. Dit vraagt om het maken van verbinding, inlevingsvermogen, (organisatie)sensitiviteit, maar ook nieuwsgierigheid.
- Analytisch vermogen: Je signaleert problemen, herkent belangrijke informatie en legt verbanden tussen gegevens. Verder spoor je mogelijke oorzaken van problemen op en zoek je naar ter zake doende gegevens. Je bent in staat onvolledige of onbetrouwbare informatie te identificeren en je kan hoofd- en bijzaken duidelijk onderscheiden.
De Externe wordt per competentie beoordeeld. Indien de Externe aan de competentie voldoet, krijgt de Externe de daarvoor genoemde punten. Bij elke competentie worden de volgende beoordelingsopties aangehouden:
- Voldoet (nagenoeg) volledig aan competentie - 10 punten
- Voldoet voldoende aan competentie - 5 punten
- Voldoet onvoldoende aan competentie - 0 punten
In totaal zijn er vijf (5) competenties. De Externe kan op deze vraag daardoor maximaal 50 punten scoren.
Tarieven
De overeengekomen uurtarieven staan vast voor de duur van de overeenkomst (inclusief alle verlengingen).
AANVULLENDE VOORWAARDEN / OVERIGE INFORMATIE PROVINCIE GELDERLAND
Meerdere aanbiedingen
Provincie Gelderland behoudt zich het recht voor om in geval van meerdere aanbiedingen van één en dezelfde Kandidaat, ongeacht of deze van één of meerdere Leverancier(s) afkomstig zijn, één of meer Offerte(s) betreffende Kandidaat terzijde te leggen. Alleen de Offerte die als eerste is ontvangen zal dan in behandeling worden genomen.
Door Provincie Gelderland worden uitsluitend Offertes in behandeling genomen waarbij alle voor de beoordeling daarvan benodigde gegevens door Leverancier zijn aangeleverd.
In geval van een administratief gebrek of een kennelijke vergissing met betrekking tot een eis of (sub)gunningcriterium in de Offerte, behoudt Flextender zich het recht voor om de Leverancier het administratieve gebrek dan wel de kennelijke vergissing te laten herstellen binnen een termijn van 1 Werkdag, te rekenen vanaf de dag van verzending van een verzoek daartoe. Indien Flextender het gevraagde niet binnen de daartoe gestelde termijn heeft ontvangen of indien het administratieve gebrek dan wel de kennelijke vergissing naar de mening van Provincie Gelderland niet door het antwoord is hersteld, wordt de Offerte van de Leverancier terzijde gelegd.
Gestanddoeningstermijn
Een door Leverancier uitgebrachte Offerte blijft tenminste 90 kalenderdagen vanaf de datum waarop deze is ontvangen, ongewijzigd en onverminderd van kracht.
Procedure
De Procedure wordt uitgevoerd in twee fasen. In fase 1 worden de Offertes worden beoordeeld op de eisen en de (sub)gunningcriteria prijs en kwaliteit. Fase 2 is de interviewfase.
Meer informatie
Vragen kunnen ingediend worden tot . De ragen en bijbehorende antwoorden worden op gepubliceerd op onze website. Inhoudelijke vragen kan je indienen bij Flextender, via de onderstaande button. Vragen omtrent de procedure kan je telefonisch stellen.
De reactietermijn van deze inhuuropdracht duurt tot . Tot die tijd kan je reageren.
Interviewfase
Uitnodiging
Uitsluitend de Kandidaten die na een schriftelijke beoordeling van de Offertes in de rangorde de plaatsen 1 tot en met 3 innemen, zullen worden uitgenodigd voor een interview. Indien na de schriftelijke beoordeling van de Offertes blijkt dat er meer dan drie Kandidaten in de rangorde de plaatsen 1 tot en met 3 innemen, zal de score op het (sub)gunningscriterium kwaliteit van doorslaggevende betekenis zijn in het bepalen van de definitieve rangorde. Indien ook in dat geval meer dan drie Kandidaten in de rangorde de plaatsen 1 tot en met 3 innemen, zal het (sub)gunningcriterium prijs van doorslaggevende betekenis zijn in het bepalen van de definitieve rangorde. Indien ook in dat geval meer dan drie Kandidaten in de rangorde de plaatsen 1 tot en met 3 innemen, zullen alle betrokken Kandidaten worden uitgenodigd voor een interview.
Wanneer Kandidaat geen uitnodiging ontvangt voor een interview dan kan hij/zij ervan uitgaan niet te behoren tot de Top 3 en dus niet in aanmerking te komen voor een interview.
Datum interview
De persoonlijke interviews vinden plaats op . Als Kandidaat niet beschikbaar is op deze datum/data, dient Kandidaat dat in het kader van de Nota van Inlichtingen of bij het indienen van zijn Offerte expliciet aan te geven. Indien Kandidaat conform het hiervoor gestelde heeft aangegeven niet aanwezig te kunnen zijn op de data waarop het interview zal plaatsvinden, zal in onderling overleg bepaald worden, wanneer het interview met deze Kandidaat wel zal kunnen plaatsvinden. In ieder geval dient het interview op een zodanige datum plaats te vinden, dat de datum waarop de werkzaamheden moeten starten niet moet worden uitgesteld.
De interviews worden uitgevoerd door minimaal 2 medewerkers van Provincie Gelderland. Deze personen beoordelen elke Kandidaat op gelijke wijze op basis van de hierboven genoemde persoonlijke competenties. De beoordeling van het interview leidt tot de rangorde die bepaalt welke Leverancier in aanmerking komt voor voorlopige gunning van de Opdracht.
Wijze van beoordeling interview en gunningsbeslissing
De score uit de schriftelijke beoordeling maakt geen onderdeel uit van de score die leidt tot het voornemen tot gunning. Iedere bij de interviewfase betrokken Leverancier begint weer bij nul en heeft in de interviewfase gelijke kansen. Uitzondering hierop is in het geval meerdere Kandidaten in de interviewfase gelijk scoren, dan zal de totaalscore op kwaliteit en prijs uit de schriftelijke beoordeling doorslaggevend zijn voor de Gunningsbeslissing. Indien deze totaalscore ook gelijk is, zal de score op kwaliteit doorslaggevend zijn voor de Gunningsbeslissing. Indien ook deze score gelijk is, zal de Gunningsbeslissing plaatsvinden door loting in het bijzijn van een notaris.
Provincie Gelderland behoudt zich het recht voor om een Kandidaat tijdens het interview vragen te stellen over het voldoen aan de eisen en over de antwoorden die Leverancier/Kandidaat heeft gegeven op de verschillende kwalitatieve (sub)gunningscriteria. Indien Provincie Gelderland van mening is dat de Kandidaat op basis van de antwoorden op voorgenoemde vragen een vertekend beeld heeft gegeven van zijn ervaring/kwaliteiten en aldus feitelijk niet aan de eisen voldoet dan wel een zodanige lagere score op de kwalitatieve (sub)gunningcriteria had moeten krijgen, dat hij niet had mogen worden uitgenodigd voor de interviewfase, zal Provincie Gelderland de Kandidaat uitsluiten van gunning van de Opdracht.
Daarnaast dient Kandidaat minimaal een score van 25 punten te behalen op alle competenties. Indien een Kandidaat minder dan 25 punten behaalt, zal Provincie Gelderland de Kandidaat eveneens uitsluiten van gunning van de Opdracht.
Indien Provincie Gelderland geen geschikte Kandidaat overhoudt na afronding van de interviewfase, behoudt Provincie Gelderland zich het recht voor om terug te vallen op de rangorde zoals die voortkwam uit de schriftelijke beoordeling om zodoende andere Kandidaten uit te nodigen voor de interviewfase. In dat geval heeft Provincie Gelderland het recht maar niet de verplichting om een of meerdere andere Kandidaten uit te nodigen voor een interview, die na wijziging van de rangorde daarvoor in aanmerking zouden komen.
Indien in de Opdracht een inhuurbehoefte van meer dan één persoon wordt gevraagd worden de best scorende Kandidaten uit de interviewfase geselecteerd.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal , minimaal uurtarief €80 en maximaal uurtarief €100, inclusief alle kosten, exclusief BTW. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de Provincie Gelderland inzake de inlenersbeloning.
Overige Informatie
- Algemene Inkoopvoorwaarden en Overeenkomst; Door het indienen van uw offerte gaat Leverancier zonder voorbehoud akkoord met de concept Overeenkomst(en) en de Algemene Inkoopvoorwaarden (AIV) Gelderland 2023 voor leveringen en diensten (zie bijlagen). De AIV Gelderland 2023 zijn tevens te raadplegen op gelderland.nl/inkoopvoorwaarden.
- Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG); Provincie Gelderland zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen. Vanuit Flextender wordt er een VOG link verstrekt na gunning. Indien Leverancier personeel ter beschikking stelt, staat Leverancier in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).
- BYOD (bring your own device): Provincie Gelderland faciliteert aan Leverancier een provinciale laptop, die eigendom is van de provincie en die ook beheerd wordt door de provincie. Dit om te voldoen aan wettelijke verplichtingen op het gebied van informatieveiligheid. Provincie Gelderland
beschikt verder over voldoende kantoorvoorzieningen waar Leverancier gebruik van kan maken.
- Voorkomen draaideurconstructie: Kandidaat is de afgelopen twee jaar niet in loondienst geweest van provincie Gelderland.
- UEA formulier: Bij gunning dient er een UEA formulier te worden ingevuld.
Facturatie: Er wordt geen gebruik gemaakt van de facturatiemodule van Flextender. De factuur dient direct te worden verstuurd aan Provincie Gelderland met daarop het zaaknummer en de door Provincie Gelderland aan u verstuurd inkoopordernummer.
De digitale factuur kan verzonden worden naar facturen@gelderland.nl
Het factuuradres is:
Provincie Gelderland
Markt 11
6811 CG ARNHEM
Tarieven
Het overeengekomen uurtarief is in euro’s, omvat alle belastingen (maar exclusief BTW) en betreft de overeengekomen prestatie, alsmede alle overige kosten, zoals die van training of inwerking van personeel, reis- en verblijf- en voorrijkosten, administratiekosten en de kosten van de verpakking. Eventuele verblijfskosten en de reisduur voor woon-werkverkeer komen niet voor vergoeding in aanmerking.
De opgegeven prijs moet marktconform en reëel te zijn. Marktconform en reëel houdt in dat Leveranciers eerlijke, kostendekkende en in de markt gebruikelijke prijzen moeten opgeven.
Flextender brengt voor deze opdracht een fee van €1, 90 per gewerkt uur in rekening bij de winnende leverancier.
Rechtsbescherming/bezwaar tegen gunningsbeslissing
In afwijking van artikel 1.6 en artikel 11.2 van de inschrijfvoorwaarden van Flextender geldt de volgende bepaling. Indien een Leverancier zich niet kan vinden in de gunningbeslissing is hij gedurende zeven (7) kalenderdagen na dagtekening van de bekendmaking van de gunningsbeslissing in de gelegenheid deze aan te vechten door een kort geding aanhangig te maken bij de Rechtbank Gelderland. In het belang van een snelle en goede voortgang wordt u verzocht om per e-mail via inhuur@gelderland.nl. Provincie Gelderland tijdig op te hoogte te stellen van het aanwenden van een rechtsmiddel.
Door het uitbrengen van een offerte gaat elke Leverancier ermee akkoord dat bovengenoemde termijn van zeven (7) kalenderdagen een vervaltermijn is, en dat het niet uitbrengen van een dagvaarding binnen deze termijn in kort geding zal leiden tot niet-ontvankelijk verklaring van de Leverancier, en verval van iedere aanspraak.
Klachtenprocedure
In afwijking van artikel 9 van de inschrijfvoorwaarden van Flextender geldt de volgende bepaling. Het is mogelijk om een klacht in te dienen per e-mail via klachtenmeldpunt@gelderland.nl. Voordat u een klacht indient moet u, indien mogelijk, eerst een vraag stellen voor de Nota van Inlichtingen zoals eerder beschreven. U moet duidelijk aan geven dat het een klacht betreft. De voorwaarden voor het indienen van een klacht staan aangegeven in de Klachtenregeling aanbestedingen Gelderland 2013.
Social Return
De Provincie Gelderland kent een aantal organisatiedoelstellingen, één daarvan is het bijdragen aan Social Return. Social Return is een aanpak om meer werkgelegenheid te creëren voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt door middel van het opnemen van sociale voorwaarden, eisen en/of wensen in inkoop- en aanbestedingstrajecten. Op deze manier leveren opdrachtnemers een bijdrage op het gebied van werkgelegenheid en/of ontwikkeling van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.
Er zijn verschillende manieren om invulling te geven aan Social Return. Denk aan het bieden van werkplekken, leerbanen, werkervaringsplekken en stages. Maar ook andere vormen van Social Return zijn welkom, zoals het bieden van of bijdragen aan scholing, begeleiding, geven van gastcolleges of advies aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en/of leerlingen/studenten.
Creatieve invullingen die op een andere wijze bijdragen aan de (arbeids-)participatie en/of ontwikkeling van mensen met afstand tot de arbeidsmarkt zijn tevens mogelijk. Voorbeelden hiervan zijn Sociale inkoop (inkopen van diensten of producten bij sociale werkvoorzieningen/sociale ondernemingen) of het creëren van of bijdragen aan maatschappelijke activiteiten/sociale projecten.
De Social Return coördinator van de Provincie Gelderland kan u hierin verder informeren, op weg helpen en ondersteunen. Na gunning zal de Social Return coördinator contact met u opnemen om samen te kijken naar de mogelijkheden.
CO2 resultaten
Provincie Gelderland is gecertificeerd op de CO2 prestatieladder, trede 5. In het kader van deze certificering worden CO2 resultaten gemonitord (waarvoor we de CO2 resultaten van onze Leveranciers nodig hebben). Op verzoek van provincie Gelderland moet u op transparante wijze de gevraagde CO2 resultaten verstrekken met betrekking tot uw vervoersbewegingen (voor zover dit relevant is voor uw Opdracht én benodigd is voor de berekening van onze CO2 resultaten). Indien u deze CO2 resultaten zelf (nog) niet monitort, moet u deze naar uw beste inschatting verstrekken. We verwachten in ieder geval dat externe kan aangeven welk(e) vervoersmiddel(en) er ingezet zijn voor deze Opdracht, of deze CO2 neutraal zijn (of niet) én een globale inschatting van het aantal afgelegde kilometers voor deze Opdracht.
Verbod op Russische betrokkenheid
Op basis van het vijfde sanctiepakket van de Europese Unie is het de provincie Gelderland niet toegestaan opdrachten te gunnen aan Russische partijen. De provincie Gelderland sluit een Leverancier uit indien er sprake is van Russische betrokkenheid. Door het indienen van een offerte verklaart Leverancier naar eer en geweten dat er geen sprake is en zal zijn van Russische betrokkenheid bij deze offerte én bij de uitvoering van de Overeenkomst.
Leverancier verklaart in het bijzonder dat:
- a) Leverancier geen (rechts)persoon is met een Russische nationaliteit en deze (rechts) persoon (natuurlijke personen, bedrijven, entiteiten of organen) niet gevestigd is in Rusland;
- b) Leverancier geen rechtspersoon is die voor meer dan 50% eigendom is van een Russische partij zoals hierboven onder a) genoemd;
- c) Leverancier niet handelt in belang van of op aanwijzing van een Russische partij, zoals bedoeld onder a) en b);
Indien de Opdracht aan Leverancier wordt gegund, bevestigt Leverancier door ondertekening van de Overeenkomst dat er geen sprake is van Russische betrokkenheid in de hierboven bedoelde zin.
Als na ontvangst van de offerte of na gunning van de opdracht uit ons eigen onderzoek blijkt dat (mogelijk) sprake is van Russische betrokkenheid bij de uitvoering van de Overeenkomst, dan zal de provincie Gelderland u alsnog verzoeken ondersteunende documentatie te overleggen voor uw standpunt dat géén sprake is van Russische betrokkenheid bij uw onderneming.
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op dinsdag 27 mei 2025 . De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op donderdag 22 mei 2025 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht. LET OP; de datums voor deze gesprekken fysiek of via TEAMS zijn vastgelegd en word niet van afgeweken.
Meer informatie
Vragen kunnen ingediend worden tot woensdag 7 mei 2025, 09.00 uur de vragen en bijbehorende antwoorden worden op vrijdag 9 mei 2025 gepubliceerd op onze website. Inhoudelijke vragen kunt u indienen bij Flextender, via de onderstaande button. Vragen omtrent de procedure kunt u telefonisch stellen. Flextender is bereikbaar op telefoonnummer 035-7510777.
De reactietermijn van deze inhuuropdracht duurt tot woensdag 14 mei 2025, 09.00 uur. Tot die tijd kunt u reageren.