Let op! Omdat de inhoud van deze opdracht een verhoogd risico met zich meebrengt voor de arbeidsrelatie/verhouding van de Opdrachtgever naar een zzp’er toe (indicatie: schijnzelfstandigheid/arbeidsovereenkomst), is het niet mogelijk om deze opdracht als zzp’er uit te voeren. Zzp’ers hebben wel de mogelijkheid te kunnen reageren op de opdracht, maar wanneer de opdracht aan een zzp’er gegund wordt, dient hij/zij in dienst (Payroll/Detachering/Uitzendbureau) te gaan om de opdracht uit te kunnen voeren. De inschrijver dient hier bij de gehele inschrijving rekening mee te houden. Dat betekent dat de inschrijver bij zijn/haar reactie in het ‘opmerkingen’ veld expliciet moet benoemen via welke partij hij/zij de opdracht gaat vervullen. Of dat de inschrijving al direct via deze partij gedaan wordt
Opdracht
Wat ga je doen:
Je adviseert en begeleidt interne klanten en multidisciplinaire Europese aanbestedingsteams bij diverse inkooptrajecten, aanbestedingsprocedures en de uitvoering hiervan. Het zwaartepunt van de functie zal liggen op het uitvoeren van Europese aanbestedingstrajecten voor leveringen en diensten en Nationaal openbare procedures voor werken. De begeleiding omvat het volledige proces van goedkeuren tot de aanvraag van de aanbesteding, afstemming met het projectteam, publicatie tot gunning. Verder geef je ad-hoc inkoopadviezen over toe te passen procedures en wanneer gebruik kan worden gemaakt van uitzonderingen in de wet- en regelgeving. Je overlegt waar nodig met de aanbestedingsjurist. Je bekijkt in de trajecten die je begeleid of op verzoek de mogelijkheden om maatschappelijk verantwoord in te kopen en opdrachtgeverschap (MVOI). Je doet voorstellen voor het aanpassen van het inkoopbeleid inclusief het actualiseren van de beleidsmatige uitgangspunten voor het maatschappelijk verantwoord inkopen. Je bent voorzitter van het overleg inkoopadviseurs-aanbestedingsjuristen.
Waarom:
Provincie Zeeland koopt op een professionele en zorgvuldige wijze leveringen, werken en diensten in, verleent op dezelfde wijze concessies en profileert zich naar buiten toe als een zakelijke, betrouwbare en integere partner. Goed ingerichte, uitgevoerde en transparante inkoopprocessen waarborgen dat inkoop bijdraagt aan de provinciale doelen. Hierbij streeft Provincie Zeeland naar:
- Gebruik van ontwikkelingen en innovaties in de markt;
- Maatschappelijk verantwoord opdrachtgeven en inkopen, aandacht voor regionaal en Kleinbedrijf;
- Professioneel inrichten en uitvoeren van inkoopactiviteiten;
- Een integrale aanpak vanaf de ideefase van een project om te komen tot een goede marktuitvraag en kwaliteit tegen de meest gunstige voorwaarden;
- Optimaliseren van samenwerkingsverbanden in inkoopsamenwerkingen, maar ook in het ontwikkelen van (nieuwe) inkoopmethodieken
Hoe:
- Uitvoeren en coördineren van aanbestedingsprocedures die zijn aangemeld op de aanbestedingskalender
- Je helpt andere inkoopadviseurs bij het uitvoeren van grote of complexe (Europese) aanbestedingsprocedures
- Je speelt een actieve rol in het verbeteren van de inkoopformats of het toepassen van inkoopprocedures, hiervoor ben je ook op de hoogte van actuele jurisprudentie en uitspraken van de commissie van aanbestedingsexperts
- Voorzitten werkoverleggen inkoopadviseurs-aanbestedingsjuristen
- Deelname aan en uitvoeren acties die voortvloeien uit wekelijks update-overleg ‘MVI –changemakers’
- Actueel houden van onze websites en intranetsite
Vereisten / knock-outcriteria
1. Een afgeronde opleiding op minimaal hbo niveau;
2. In het bezit van NEVI1 en NEVI2 of een vergelijkbare Inkoopopleiding;
3. Aantoonbare werkervaring met het begeleiden van (complexe) inkoop- en aanbestedingstrajecten op het gebied van GWW;
4. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring als inkoopadviseur;
5. Aantoonbare werkervaring met het aanbesteden van bouwteams;
6. Aantoonbare kennis van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW 2016) en de Uniforme Administratieve Voorwaarden 2012 (UAV 2012);
Gunningscriteria te beoordelen door Flextender (weging, totaal 100 punten)
7. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met het begeleiden van (complexe) inkoop- en aanbestedingstrajecten op het gebied van GWW; (30 punten)
8.Aantoonbare kennis van de relevante wet- en regelgeving en procedures met betrekking tot (Europese) aanbestedingen; (20 punten)
9. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring als inkoopadviseur binnen de overheid; (35 punten)
10. Maximaal uurtarief van €115, exclusief btw, inclusief reiskosten woon- werkverkeer; (15 punten)
Geef in het cv duidelijk aan in hoeverre u / de door u aangeboden kandidaat aan het bovengenoemde profiel voldoet.
Competenties
Onderhandelingsvaardigheden,
Analytisch vermogen,
Stakeholdermanagement,
Resultaatgerichtheid,
kennis van relevante wet- en regelgeving
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 11. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Fee Flextender
Flextender brengt voor deze opdracht geen fee in rekening bij de winnende leverancier.
Benodigd aantal professionals
1.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever worden op een later moment gepland. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen zo snel mogelijk bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Overige informatie
- Provincie Zeeland heeft er voor gekozen om Flextender als broker in te zetten. Na gunning verzorgt Flextender derhalve de contractafhandeling, urenregistratie en facturatie. Dit betekent dat u een overeenkomst afsluit met Flextender. De overeenkomsten zijn als model bijgevoegd in het reactieformulier (Model 4 in geval u een ZZP’er bent, Model 5 in geval u een Toeleverancier bent die een zzp’er aanbiedt en Model 6 in het geval u een Toeleverancier bent de Tijdelijke medewerker detacheert). U zal in casu factureren aan Flextender middels de facturatiemodule van Flextender. Indien u de opdracht gegund krijgt, ontvangt u een handleiding. Door in te schrijven gaat u ermee akkoord middels deze constructie de opdracht uit te voeren.
- Voor het uitvoeren van de opdracht is afgifte van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) een vereiste.
- Uitzend-/ en uitleenbedrijven moeten voldoen aan de voorwaarden voor disculpatie als gesteld in de wijziging leidraad invordering nr. BLKB2012/1062M.
- Indien de opdrachtnemer een uitzend-/uitleenbedrijf betreft die is opgenomen in het register van de Stichting Normering Arbeid (SNA) zal opdrachtgever 25% van de factuur (inclusief omzetbelasting) storten op de G-rekening van de opdrachtnemer.
- Indien de opdrachtnemer een uitzend-/uitleenbedrijf betreft die niet is opgenomen in het register van de Stichting Normering Arbeid (SNA) zal opdrachtgever 55% van de factuur (inclusief omzetbelasting) storten op de G-rekening van de opdrachtnemer.
- Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).
Meer informatie
Vragen kunnen ingediend worden tot donderdag 28 november 2024, 09.00 uur. De vragen en bijbehorende antwoorden worden op vrijdag 29 november 2024 gepubliceerd op onze website. Inhoudelijke vragen kunt u indienen bij Flextender, via de onderstaande button. Vragen omtrent de procedure kunt u telefonisch stellen. Flextender is bereikbaar op telefoonnummer 035-7510777.
Vraag: Zijn er bepaalde aanbestedingen die nu voorzien worden die door de inkoopadviseur worden opgepakt? Zo ja, kunt u de onderwerpen delen?
Antwoord:
Voor infra staan de volgende aanbestedingen in 2025 gepland:
- Aanpassing rotonde N252 Maintenance Valuepark Terneuzen Nationaal Openbare Aanbesteding
- Maaibestek 2025 – 2029 Nationaal Openbare Aanbesteding
- I&V 20-2024 Conserveren bruggen en buispalen Kanaal door Walcheren Europese Aanbesteding
- I&V19-2024 Baggeren aanwas Veerhaven Breskens Meervoudige Onderhandse Aanbesteding
- Rondweg Oud Vossemeer Procedure nog te bepalen
- Rehabilitatie Oesterdam Procedure nog te bepalen
- Inspectie duikers raamovereenkomst Europese Aanbesteding
- Raamovereenkomst Ingenieursdiensten Europese Aanbesteding
Vraag: Kan er wat meer worden toegelicht over de samenstelling van het team van inkoopadviseurs en aanbestedingsjuristen?
Antwoord: Team inkoopadviseurs bestaat uit:
- 5 Inkoopadviseurs, waarvan 1,5 fte bestemd is voor het aanbesteden van ‘Werken’, de overige uren zijn bestemd voor de aanbestedingen Leveringen, Diensten en Grote Projecten.
- Er is één aanbestedingsjurist voor 24 uren in dienst welke zich voor eventuele ondersteuning tot de Provincie-advocaat kan wenden.
Vraag: Is het mogelijk om een deel van de uren thuis te werken en een deel op locatie?
Antwoord: De 24 uur is flexibel en in overleg in te vullen. De voorkeur gaat er naar uit om de maandag op locatie aanwezig te zijn i.v.m. het overleg en samenwerken van de inkoopadviseurs. 2 dagen per week ook flexibel in te vullen dus thuiswerken is mogelijk, alleen bij beoordelingssessies of interviews/presentaties is het wel gebruikelijk dat dit op het provinciehuis gebeurd.
De reactietermijn van deze aanvraag duurt tot dinsdag 3 december 2024, 09.00 uur. Tot die tijd kunt u reageren.
